Починати своє спортивне життя можна будь-якої пори року, але якщо на дворі зараз осінь чи зима, то наступні причини почати ходити в тренажерний зал. У холодну пору року люди починають нудьгувати, а спорт допоможе покращити настрій. Навіть коротке тренування може допомогти позбавитися поганого настрою.

Фізичне навантаження сприяють виробленню ендорфіну, які позбавляють від стресу і занепокоєнь, а також робить людину щасливішою і допомагає розслабитися. Було проведено велику кількість досліджень, які показали, що навіть звичайні танці чи пілатес піднімуть настрій на цілий день. Якщо у вас є абонемент на будь-які групові тренування або тренажерний зал, то швидше біжіть на тренування у разі поганого настрою.

Кращий сон завдяки тренуванням

Також фізична активність допомагає покращити сон. Нещодавно проведене дослідження показало, що майже до 70 відсотків людей, які займаються будь-яким спортом, мають міцний та здоровий сон. Зовсім не важливо коли ви відправитеся на тренування - ранок, день або вечір. У будь-якому випадку вночі ви краще спатимете. Річ у тому, що після тренувань організму потрібен відпочинок, який організм сам вимагатиме і ви отримаєте здоровий і міцний сон.

Щоб схуднути або просто підтримати форму, зручно використовувати мобільний фітнес-додаток uActive. Програма призначена для оцінки фізичної активності протягом дня, більше про додаток uActive на сайті введення у додаток індивідуальних даних дозволить максимально точно розрахувати кількість витраченої енергії. При цьому в uActive враховуються всі параметри та в період звичайної активності, і в процесі проведення тренувань. 

Завдяки спорту покращується пам'ять

Наприклад, якщо на роботі чи навчанні вам необхідно здати проєкт чи презентацію, то напередодні вирушайте на тренування. Як мінімум, ваше тіло наповниться енергією, і ви будете спокійнішим під час важливої події. Також ваш мозок краще працюватиме, тому що спорт дає організму насититися киснем. Ті ж дослідження показують, що лише одне заняття підвищує рівень гормонів у крові, які здатні впливати на людську пам'ять.

Якщо порівнювати спорт та медитацію, то перший варіант значно виграє. Наприклад, біг чи їзда на велосипеді дають можливість людині провести якесь перезавантаження. Багато досліджень фахівців показують, що при занятті бігом або велосипедної їзди двічі-тричі на тиждень підвищать рівень енергії і при цьому втомлюватиметься людина менше. Справа в кардіо-тренуваннях, які позбавляють людину емоційного виснаження. Ось це і допомагає людині відчувати себе менш стомленою у звичному ритмі життя.