У гороскопи можна вірити, а можна не вірити. Але астрологія — наука, що сягає давнини, і багато хто користується порадами астрологів і сьогодні. Навіть у питаннях того, який інтер'єр обрати для свого будинку. Уподобання залежать від знаків Зодіаку. Наприклад, Лев повісить на вікна розкішні портьєри, а практична Діва — ролети або римські штори. До речі, римські штори без проблем можна знайти на https://sunset.kiev.ua/uk/rimski-shtori/. А ми розповімо, який декор вікон припаде до душі кожному знаку Зодіаку.

1. Овен (21.03-19.04)

Овен відноситься до вогняних знаків. Сильні та цілеспрямовані Овни віддають перевагу контрастним інтер'єрам. Відмінним варіантом буде обрати для вікон сучасні тканинні ролети або римські штори яскравих відтінків.

2. Тілець (20.04-20.05)

Тільці спокійні та чутливі, вони полюбляють гармонію в інтер'єрах. Найкращим варіантом для оформлення вікон стане класика. Традиційні завіси і тюль, які можна красиво задрапірувати, точно припадуть до смаку Тільцям.

3. Близнюки (21.05-21.06)

Близнюки можуть змінювати інтер'єр хоч кожні півроку, стрибаючи з розмаїття в контраст. Рекомендувати щось конкретне їм дуже складно, адже сьогодні вони віддадуть перевагу класиці, а завтра — суворим офісним жалюзі.

4. Рак (22.06-22.07)

Раки дуже домашні, цінують сімейний затишок. Вони намагаються надати інтер'єру максимального комфорту та теплоти. Штори, як правило, обирають у теплих відтінках та з квітковими візерунками і мотивами у стилі «кантрі».

5. Лев (23.07-23.08)

Королівська розкіш — ось що сподобається Левам. Вони полюбляють показати свій статус гостям. Часто обирають шикарні штори у відтінках золота, яскравого червоного кольору, темного фіолетового або пурпурного.

6. Діва (24.08-22.09)

Діва — земний знак, тому дуже практичний і продуманий. Декор вікон у будинку Діви завжди буде максимально зручним та комфортним. Ролети або римські штори, за якими легко доглядати, підійдуть ідеально.

7. Терези (23.09-23.10)

Терези люблять порядок, вони педанти та навіть перфекціоністи. В інтер'єрі люблять чіткість і симетрію, тому декор вікон обирають часто однаковий для всіх приміщень. Люблять геометричні орнаменти у нейтральних тонах.

8. Скорпіон (24.10-22.11)

Скорпіони натури темпераментні і можуть стрибати з крайності в крайність. У деяких у будинку ви побачите розкішні фіранки, а в інших – лаконічні жалюзі чи ролети. Головне – яскраві та незвичайні відтінки чи принти, що привертають увагу

9. Стрілець (23.11-21.12)

Стрільці люблять черпати натхнення з інших країн. В інтер'єрі можуть поєднуватися різні напрямки та елементи декору. А ось вікна часто оформляють нейтрально, без декору взагалі або з напівпрозорими шторами.

10. Козеріг (22.12-19.01)

Козероги дуже люблять чистоту та порядок. Вікна в їхньому будинку завжди виблискують чистим склом і пропускають максимум світла. Чим вони й захочуть похвалитися: жодних важких портьєр, тільки лаконічні ролети чи жалюзі, майже завжди відкриті.

11. Водолій (20.01-18.02)

Водолії люблять експерименти і стежать за новими віяннями, у тому числі і в інтер'єрі. Це можуть бути новинки в стилі «розумний будинок» — жалюзі на пультах, або експерименти з відтінками та принтами. Головне – здивувати всіх.

12. Риби (19.02-20.03)

Риби в інтер'єрі полюбляють легкість, романтику та навіть сентиментальність. На вікна обов'язково повісять мереживний тюль, який нагадає про дитинство, або портьєри теплих відтінків: помаранчевий, рожевий, жовтий.